Rss

Balkono stiklinimas padailina balkono išvaizdą  

Jums nesinori išėjus į balkoną jausti žalto vėjo? Norite, kad balkone ir žiemos metu nesnigtų ant galvos? Tuomet žinokite, kad įmanomas toks balkono stiklinimas, kuris jūsų balkone nesukurs „šiltnamio efekto“. Minėtas efektas atbaido ne vieną, jie sako, kad dabar gali balkone mėgautis grynu, gaiviu oru, o balkono stiklinimas tai atimtų ir balkoną paverstų vos nes sauna karštos vasaros metu. Tik taip mąstyti visai nereikia ir neteisinga. Pirma, stiklo gamybos technologijos yra labai patobulėjusios ir balkone nespasidarytų baisiai karšta. Antra, kada paskutinį kartą Lietuvoje turrėjote karštą vasarą? Pastaraisiais metais per visą vasaros laikotarpį sulaukdavome gal tik kokios vienos karštos savaitės sudėjus visas karštas dienas. Trečia, balkone juk nesėdima kiaurą dieną, tad jokio karščio tikrai netektų kentėti. Taigi, mes ką tik sugriovėme mitus, kurie eina iš lūpų į lūpas tema balkono stiklinimas. Stereotipus kuria patys žmonės, o po to tie patys žmonės dėl tų stereotipų stabdo save nuo pažagos, nuo technologijų, nuo pastato gražinimo. Nemanome, kad paneigtumėte, jog balkono stiklinimas padailina balkono išvaizdą. Tik laiko klausimas, kada jūs užsinorėsite, kad balkono stiklinimas būtų padarytas jūsų balkonui!

Klausiant gyventojų, ar jiems dailiau atrodo balkono stiklinimas ar grotos balkone, visi vienbalsiai renkasi balkono stiklinimą ir priduria, kad grotas nebent dedasi į balkonus tie, kas gyvena pirmame aukšte, kitos priežasties įsirengti „kalėjimo“ balkone nėra. Grotos tikrai balkonu_stiklinimasneatrodo jaukiai ir nėra čia ko užginčyti. Net ir pakabinus kelis vazonus su gėlėmis ant grotų, grotos vis tiek liks grotomis! Argi galima pasakyti, kad žvelgimas į pasaulį pro grotas gali būti jaukus? Nelabai… Už tat balkono stiklinimas sukuria tikrai jaukesnę atmosferą balkone. Balkonas tampa šiltesnis, bute žiemą nebe taip šalta. O šiluma visada buvo lygi jaukumui ir komfortui. Dėl tos priežasties balkono stiklinimas daug patrauklesnė paslauga nei grotų balkonui įsigijimas. Šiuo klausimus mes pritariame gyventojams ir palaikome jų nuomonę visomis keturiomis ne dėl to, kad patys balkonus stikliname, o dėl to, kad balkono stiklinimas iš tiesų pastato išorę keičia į gerą pusę. Keičia, tiesą pasakius, ne tik pastato išorę, bet ir pastete gyvenančių žmonių nuotaikas, gal net balkono panaudojimo būdus, kurių gyventojai prisigalvoja pačių įvairiausių. Svarbu, kad žmogus nebijotų aukščio, nes tada tikrai bijotų naudotis savo balkonu. Patikėkite, tokių žmonių yra. Net asmeniškai pažįstame 27 metų moterį, kuri gyvena penktame daugiabučio aukšte ir bijo eiti į balkoną, įkelia ten koją tik labai būtinais atvejais ir labai nedrąsiai. Kai buvo padarytas balkono stiklinimas, ši moteris į balkoną įeina kiek drąsiau, todėl jos gyvenimas palengvėjo. Jei jūs pažįstate žmonių, kurie gyvena panašioje situacijoje su baimėmis balkonui, būkite geri ir jų pačių labui rekomenduokite langų meistrus, kurie įstiklins balkoną. Padėkite, nes tai daryti taip lengva ir gera. Už gerus darbus visada atsilyginama geru, o jei ir nesulaukiate padėkos, tai juk duoti gerą patarimą be atlygio tikrai neskauda.

Turite žinoti dar vieną svarbų dalyką! Balkonų stiklinimas padaromas per itin trumpą laiką. Jei netikite, galite susisiekti su įmonės darbuotojais ir jie jums patvirtins, kad tai ne pramanai. Jie dar ir papasakos apie įmonės siūlomas kainas dėl kurių jūs tikrai susiviliosite balkono stiklinimu. Ir tai bus ne akmuo į jūsų daržą, o naudingas sprendimas jūsų namams.

Comments are closed.