Rss

Continental padangos dar ilgai bus žinomos pasaulyje

continental padangosDaugelis pripažįstame tik gerai žinomus padangų gamintojus, todėl jie labai stengiasi papulti į geriausiųjų dešimtuką. Tik jie turi nepamiršti, kad kuo aukštesnė pozicija, tuo aukštesnė kartelė produkto kokybei ir atsakomybė už gerą vardą. Esame žmonės ir klaidas daryti žmogiška, bet kai esi žinomas, tai ir tavo klaidos tampa matomos visiems. Continental padangos gamintojai pasižymi tuo, kad didelių klaidų nedaro. Juk ne veltui jie turi tokias geras pozicijas Europoje ir pasaulyje. Pasauliniu mastu žinomas prekinis ženklas yra begalinis įsipareigojimas dirbant sau kelti didelius kokybės standartus ir tik po to reikalauti iš kitų. Visi žymūs žmonės supranta, kad pirmiausia reikia pradėti nuo savęs. Kai žmonės, darbuotojai, mato teigiamą pavyzdį, jie turi į ką lygiuotis, turi autoritetą ir tai geriausiai didina darbo našumą. Jei darbe tarp darbuotojų ir vadovų nėra gero mikroklimato, tai dirbti tampa sunku ir nemalonu. Šito turi vengti kiekvienas vadovas ir savo darbuotojus skatinti geru žodžiu, o ne priedais prie atlyginimų.

Continental padangos kompanija įkurta dar 1871m. Hanoveryje, Vokietijoje. Tai įmonė, kuri per ilgus metus išmoko už save kovoti be galo konkurencingoje nišoje. Tapti žinomu ne vienoje valstybėje, o pasaulyje tikrai didelis uždavinys ir tikrai ne visiems įkandamas. Continental padangos gamintojai įdėjo daug pastangų, kad kompanija būtų ten, kur dabar yra – tarp geriausiųjų. Sukurti geram produktui reikėjo daug kantrybės, puikių specialistų, mokslininkų, testuotojų, vadybininkų viešųjų ryšių atstovo ir kitas pareigybes turinčių asmenų. Labaoratorijos buvo pasatytos tam, kad Continental padangos galėtų progresuoti ir kurti vis naujesnį produktą. Iki padangos gaminimo praeina nemažai laiko, kol sukuriami tinkami gumos mišiniai. Daugelio testų pagalba atrenkami tik patys geriausi mišiniai, iš kurių pagaminamos padangos, kurias išmėgina vairuotojai-testuotojai. Jie turi patikrinti ar naujos Continental padangos atitinka tas savybes, pagal kurias buvo kurtos. Jei užsakovai patenkinti rezultatu, tada galima pradėti masinę produkciją. Per metus tokie stambūs gamintojai pagamina dešimtis milijonų padangų ir jos keliauja į įvairias pasaulio šalis, įskaitant ir Lietuvą.

Originalio Continental padangos kuriamos abiems sezonams: žiemos ir vasaros. Žymūs automobilių gamintojai nuolatos bendradarbiauja ir teikia užsakymus garsiems padangų gamintojams. Šios dvi sferos viena be kitos negali apsieti. Continental savo užsakovų nenuvilia ir dirba su produtu tol, kol jis atitinka visas reikalaujamas savybes. Tai reiškia, kad užsakova nurodo rodiklius kiek padangos kelyje turi būti tylios, koks sukibimas su kelio danga, kokios stabdymo galimybės ir t. t. Mažiausiai laisvės eksperimentavimui ir keitimams turi tie specialistai, kurie kuria padangos raštą. Taip yra todėl, kad keičiant protektoriaus raštą kinta ir visos padangos pradinės savybės, o jų keisti negalima, nes turi atitikti užsakyme nurodytus pageidavimus. Continental padangos, kaip ir bet kurios kitos padangos, kūrimas yra didelis ir sunkus darbas ir tikrai jį stebėti nėra tiek įdomu, kiek galite pagalvoti. Darbas laboratorijose reikalauja didelio tikslumo ir atidumo, o kruopštus darbas niekada nepadaromas greitai. Norint, kad Continental padangos išliktų kokybiškos, su jomis dirba begalės darbuotojų, kurie turi dalintis darbui būtinomis žiniomis. Visi darbuotojai dirbandys su Continental padangomis yra kvalifikuoti. Tai sąlygoja dar didesnį konkurencingumą, tačiau ne tarp įmonės darbuotojų, o su kitais gamintojais. Geridarbuotojai turi būti motyvuoti, o kasdienis gumos kvapas neerzinti nosies, kitaip darbas laboratorijose būtų nepakenčiamas, o ir į darbą nesinorėtų eiti.

Continental padangos dar ilgai išsilaikys viršūnėse, nes užsakovų jiems netrūksta, o naujų padangų pasiūla iš jų kompanijos kasmet atsinaujina.

Comments are closed.