Rss

Efektyvus plaukų šalinimas lazeriu

Plaukų šalinimas lazeriu    Plaukų  šalinimas lazeriu, tai yra universali procedūra, kuri yra tinkama  vyrams  ir moterims.  Tokia procedūra  suteiks galimybę  pašalinti plaukus bet kurioje  net ir labai delikačioje  kūno vietoje, ši procedūra  nepalieka  jokių pėdsakų ir neturi jokių sezoninių  apribojimų. Galų gale lazerinis  plaukų šalinimas padeda tais atvejais, kai  yra bejėgės kitos procedūros, kai labai greitai auga plaukai,  yra pastebima alergija arba hormoninis   disbalansas.  Tai yra  plaukų šalinimas lazeriu yra efektyvus, saugus ir patogus.  Visų pirma, yra būtina  patikslinti, oda  nėra tokia  jautri šviesos ir šilumos poveikiui, nei  plaukų struktūros.  Kadangi priešingu atveju mes tiesiog negalėtume kvėpuoti  būdami lauke.  Todėl jei plaukai  yra  tamsesni nei  aplinkui esantys audiniai, tokiu  atveju lazeris jų beveik nepaveiks. Taigi  stiprus įkaitinimas ir  epidermio pažeidimas procedūros  metu yra tiesiog neįmanomas.  Galima paminėti, kad bet kuris profesionalus  lazerinis plaukų šalinimo aparatas turi šaldymo sistemą, kuris  šią procedūrą pavers  patogesne.  Bet kokiu atveju egzistuoja kelios odos rūšys, taigi skirtingi žmonės  į  plaukų šalinimą lazeriu reaguoja  skirtingai.  Todėl lazerio  spindulių galingumas yra parenkamas individualiai, priklausomai nuo kiekvieno kliento  organizmo ypatybių. Kad nustatymai  būtų maksimaliai tikslūs, prieš šią procedūrą bus atliekami tyrimai ir  bus idealiai parenkami  spinduliai.   Bus nustatyta kaip oda reaguoja  į  tokius  spindulius. 

Pasiruošimas šiai procedūrai  trunka pakankamai trumpai, tačiau kruopščiai ir tokiu  būdu  yra išvengiama  rizikos.  Kalbant apie poveikį tokiu atveju galima pasakyti, kad net esant  maksimaliam lazerio galingumui  spindulys tik  slysta per odą ir jokiu  būdu nepatenka  į 4 mm gylį.  Todėl   plaukų šalinimas lazeriu nepadaro jokio  įtakos  vidaus organams. Tokiu  būdu, lazerinis plaukų šalinimas yra saugus, kadangi galima individualiai nustatyti techninius parametrus ir gali būti atliekama  griežta  gydomoji kontrolė. Tam, kad jūs patogiai jaustumės paplūdimyje  nepakanka turėti  gražią figūrą, kad ir kaip puikiai atrodytų jūsų kūnas, bendras įspūdis  bus sugadintas jei iš  tam tikrų vietų  bus matomi pašaliniai plaukeliai. Plaukeliai intymiose  vietose tai nėra tai ką verta  visiems  rodyti. Tam, kad būtų  pašalinami plaukeliai yra  naudojamas  ne vienas  būdas, kiekvienas iš jų turi savo privalumus ir trūkumus. Kadangi progresas  nestovi vienoje vietoje ir tokia  paslauga kaip plaukų šalinimas lazeriu jau pakankamai senai  tapo  visiems  labai patrauklus.  Kai tokią procedūrą atlieka profesionalai, kurie viską atlieka greitai ir be skausmo, nėra  pažeidžiama oda.  Vienas iš svarbiausių tokios procedūros privalumų yra tas, kad  po kelių procedūrų plaukeliai  visiškai nebeaugs.

Plaukų šalinimas lazeriu tai yra pakankamai paprasta procedūra, kuri trunka 20 minučių.  Daugiausia ką jūs galėsite pajusti tai yra  lengvas deginimas jautresnėse vietose.  Pradžioje  yra patikrinama jūsų odos  reakcija nedideliame odos plote ir jei  viskas gerai tokiu  atveju  yra pradedama  atlikti procedūrą, kurios rezultatas  bus  lygi ir švari oda. Jei jūs esate labai jautri jums gali būti pasiūlytas  vietinis nuskausminimas su specialių medžiagų pagalba. Tačiau  dažniausiai to nereikia, kadangi yra naudojama šiuolaikiška įranga.  Aparatūra turi  šaldymo sistemą, kuri  prieš procedūrą atvėsins jūsų odą ir procedūrą pavers  visiškai neskausminga. Plaukų šalinimo  efektyvumas priklausys nuo jūsų  odos ir plaukų spalvos. Yra įrodyta, kad tamsūs plaukai, kurie  yra šviesioje odoje geriau veikiami lazerio. Prieš  šią  procedūrą  nėra  rekomenduojama  degintis, kadangi nuo tamsios  odos plaukai šalinami  ne taip efektyviai.  Taip pat lazeris neveikia žilų plaukelių ir lengvų pūkelių.

 

 

Ankstesnis įrašas

Comments are closed.