Rss

Kaip pasirinkti sau tinkamą traktorių?

traktoriaiKad galėtumėte nustatyti, kokie traktoriai yra Jums reikalingi, reikia atlikti nemažai tyrimų ir daug ką apsvarstyti. Niekas negalėtų ginčytis, kad traktoriai – pati svarbiausia technika kiekviename ūkyje. Tai labai universali technikos priemonė, todėl yra labai svarbu išsirinkti sau tinkamiausią.

Daugelis perka dėvėtus traktorius, tačiau tai tikrai nėra protingas žingsnis. Seni traktoriai naudoja daug kuro, turi mažiau arklio galių ir gali bet kada sugesti. Nauji traktoriai siūlo įvairius dydžio pasirinkimus, neprarandant naudos. Naujos prekės yra saugesnės, reikalauja mažiau kuro ir siūlo tokias galimybes, kaip dideli arklio galių skaičiai, nepaisant net ir nedidelio traktoriaus dydžio. Taip pat nauji traktoriai turi geresnę hidrauliką.

Tinkamai įvertinkite savo žemes ir jų dydį. Ar Jums reikės prižiūrėti tik nedidelį lauką? Ar planuojate dirbti kartu su arkliais? Ar traktorius bus naudojamas žolės pjovimui? Kadangi kai kurie darbai reikalauja specifinių priedų ir arklio, reikia atsakyti sau į prieš tai pateiktus klausimus, nes tai padės Jums nustatyti didžiausią ilgalaikę vertę.

Reikia nuspręsti ir kiek arklio galių Jums reikės traktoriuje. Arklio galios yra įvairios, rinktis galima nuo 40 iki 100 arklio galių. Šiuo metu galima rinktis net ir pavarų tipą. Nuo seno yra įprasta, kad traktoriai turi mechanines pavaras. Dabar galima įsigyti traktorių, su hidrostatine transmisija. Tai labai panašu į automobilio automatinę pavarų dėžę, nes su šia transmisija nereikia perjunginėti jokios pavaros. Traktorius yra labai patogiai valdomas svirtimi ir pedalais. Greitis reguliuojasi dėka hidraulinių siurblių. Tačiau toks traktoriaus yra mažiau efektyvus, nei mechaninės transmisijos, dėl to susidaro gerokai padidinti galios nuostoliai.

Kai renkatės traktorių, reikia atkreipti dėmesį ir į gamintoją. Vieni traktoriai yra geresni ir ilgaamžiškesni už kitus. Būtnai paskaitykite įvairius ūkininkų atsiliepimus apie tam tikrų, Jums rūpimų gamintojų, traktorius. Kai jau atvažiuosite įsigyti traktoriaus, patikrinkite, ar vairuotojo kabinoje Jums yra pakankamai erdvės, ar kontroliniai valdymo elementai Jums yra patogiai prieinami. Tik tinkamai viskuo įsitikinę, galėsite turėti patį tinkamiausią traktorių.

Comments are closed.