Rss

Lazerinės kasetės ir jų įsigijimas

Spausdintuvai – tai vienas iš reikalingiausių dalykų kiekviename biure, o neretai ir namuose. Ten, kur yra besimokančių vaikų – ten rasite ne tik kompiuterį, tačiau ir spausdintuvą. Šiais laikais vaikai mokyklose rašo daug referatinių darbų ir t.t., todėl jiems reikia turėti namuose prietaisą, kuris padėtų jiems atsispausdinti savo parašytus darbus. Į spausdintuvus dedasi rašalinės, arba lazerinės kasetės. Tai priklauso nuo pačio spausdintuvo. Kokį įsigysite, tokias kasetes ir dėsite. Vis dėlto dabar daugelis sutinka, jog geresnės yra lazerinės kasetės, jau vien dėl to,Lazerinė-kasetė-HP-Q6000-serija-480x480 kad jos neišdžiūna.

Toneriai yra sausi milteliai, kurie yra naudojami lazeriniuose spausdintuvuose, lazeriniuose fakso aparatuose, kopijavimo aparatuose. Jų dėka yra kuo puikiausiai atvaizduojamas vaizdas iš kompiuterio – į popieriaus lapą. Lazeriniai spausdintuvai idealiai tinka biuruose ir mokyklose. Taip pat ir didesnėse viešosiose įstaigose. Taigi jie tinka ten, kur reikia spausdinti didesnės apimties tekstus. Lazeriniai spausdintuvai teikia šiek tiek mažiau teksto kokybės ant popieriaus, nei rašaliniai, tačiau jie greičiau džiūna, geriau atspausdina smulkesnį šriftą (nes nesulieja jo, kaip kartais tą padaro rašaliniai spausdintuvai). Taip pat lazeriniai spausdintuvai yra pigesni, nei rašaliniai.

Kaip dirba šie toneriai?

Dažai yra miltelių pavidalu ir sudaryti iš dviejų dalių: pigmento ir plastiko. Pigmentas tekstui sutiekia spalvą ir vaizdus. Sumaišytas su plastiku, toneris išsilydo per šilumos kaitintuvą. Tada ir papuola visas tekstas ant popieriaus lapo.

Ką reikia nuspręsti?

Prieš įsigyjant lazerinius spausdintuvus, reikia pasvarstyti keletą dalykų. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie lazerines kasetes. Skirtingoms tonerio kasetėms gali būti taikomi skirtingi modelio parametrai. Taip pat yra įvairių rūšių dažų ir spalvų variantų įvairovė. Pirkėjai taip pat turėtų apsvarstyti tonerio kasečių naudojimo paskirtį. Pavyzdžiui, vienokio tipo kasetės gali būti labiau tinkamos juodam tekstui spausdinti, kitos – geriau spausdina spalvotus lapus. Taip pat yra tonerių, kurie gali padėti Jums atsispausdinti blizgius popierius. Kartais tai gali labai praversti skrajučių ir reklamų gamintojams.

Geriausias būdas sužinoti, kokios lazerinės kasetės Jums yra reikalingos – tai pažvelgti į spausdintuvo gamintojo gaminio kodus. Taip pat tai galite rasti tai ir gaminio instrukcijoje. Jeigu numerio nerandate, pabandykite ieškoti modelio numerio ant pačio gaminio. Šiaip jau dauguma gamintojų to tikrai neslepia, tad tikrai nesunkiai rasite.

Prietaiso gamintojas parduoda konkrečios rūšies tonerius, kurių reikalauja kiekvienas skirtingas spausdintuvas., ar koks kitas aparatas. Gamintojo parduodamos kasetės yra aukštos kokybės ir dažniausiai brangios. Pigiau galite įsigyti nebent panašias, tačiau taip pat gerai suderintas prie įrenginio kasetes. Tačiau, jei papulsite ne tokiems ir geriems pardavėjams į rankas – galite įsigyti visiškai nekokybišką produktą.  Kai kurie pirkėjai gali imtis ir dar vieno dalyko – atrestauruoti senąją kasetę. Tai yra paimti gamintojo originalią lasetę ir ją naujai papildyti. Jeigu naudojatės spausdintuvu tik savo pramogoms, ar kokiems nors ne itin svarbiems asmeniniams reikalams – galite rintis pigesnes ir neoriginalias kasetes. Tačiau, jei dirbate svarbioje įmonėje, kurioje kasdien tenka spausdinti didelius kiekius svarbių dokumentų ir informacijos – visada rinkitės tik aukštos kokybės gaminius.

Jeigu Jums reikia spausdintis plakatus, skrajutes, atvirutes, ar meniu parduotuvėms – tai neabejotinai reikės įsigyti spalvotas lazerines kasetes. Kiekviena tonerio spalva reikalauja po skirtingos kasetės. Tai kainuoja daugiau, kadangi reikia dažniau pirkti naujas kasetes. Tačiau, jei jau toks poreikis yra – kitos išeities, kaip ir nėra.

 

 

Comments are closed.