Rss

Mobilios auklės

Mobilios auklėsŠiais laikais yra sukuriama vis daugiau naudingos technikos, kuri  ženkliai palengvina tėvų gyvenimą.  Vienas iš tokių prietaisų yra mobilios auklės. Jei jūs turite mažą vaiką ir jūs norite jį nuolat prižiūrėti, net tada, kai jūs esate skirtingose kambariuose, tokiu atveju jums reikia įsigyti mobilią auklę. Šis prietaisas yra paprastas ir prieinamas, jums nusipirkti šį prietaisą tikrai nebus sudėtinga. Be to, mobilios auklės kainos yra visiškai prieinamos.  Jei jūs norite įsigyti patikimą prietaisą, kad jūsų vaikas būtų nuolat sekamas tokiu atveju mobilios auklės yra tinkamas pasirinkimas.  Tai bus puikiai funkcionuojantis prietaisas, kurio dėka jūs visada galėsite susisiekti su savo vaiku.  Toks prietaisas yra sudarytas iš 2 blokų, kurie tarpusavyje yra susiję radijo  bangomis pagal  racijos principą.  Vienas blokas bus šalia jūsų vaiko, o kitas šalia jūsų. Egzistuoja tėvų blokai, kuriuos galima nešioti ant rankų, kišenėje  arba  ant diržo.  Į tėvų bloką nuolat patenka informacija apie temperatūros režimą vaiko kambaryje, oro drėgnumą, tokie tėvai ir mamos išgirs viską, ką darys jų  sūnus arba dukra.  Jei tarp vaiko ir tėvų bloko yra prarandamas ryšys, tokiu atveju  yra išgirstamas specialus garsinis signalas. Ką yra būtina žinoti, kai  reikia pasirinkti tokius prietaisus:

  • Tai atgalinio ryšio galimybė.  Yra variantai, kurie gali veikti keliomis kryptimis.  Jūs ir jūsų vaikas galėsite girdėti vienas kitą. Tai labai padeda jei jūs per atstumą norite nuraminti savo vaiką;
  • Konfidencialumas ir ryšio kokybė.  Jie gali būti skaitmeniniai arba  analoginiai;
  • Prietaiso signalo laukas.  Būna modeliai, kurie veikia nuo 30 iki 800 m, tačiau ne visada platus  veikimo laukas yra didelis privalumas, kadangi jūsų  garsą gali išgirsti net jūsų kaimynai, kurie naudoja tokį patį prietaisą;
  • Mobilių kainos yra prieinamos.  Jas galima įsigyti įvairiose parduotuvėse, kadangi šiais laikais jų asortimentas tikrai yra labai platus. Tai yra puikus sprendimas, kai jums reikia kontroliuoti vaiką, kai jūs esate kitame kambaryje.

Jūsų vaikas gimė, štai ilgai laukta laimė jau miega lovytėje ir jauna mama stengiasi nei vienai minutei nepalikti savo mažylio. Tačiau visą parą būti viename kaparyje tiesiog fiziškai neįmanoma, arba mamai tenka gaminant maistą nuolat lakstyti pirmyn atgal, kad patikrintu ar  vaikui viskas gerai. Tam, kad nebūtumėte nuolatinėje įtampoje ir neįsiklausytumėte į visus garsus, sekundei užstingdami jums yra reikalingos mobilios auklės, kurių  dėka jūs  galėsite sekti savo vaiką ir išgirsite kiekvieną jo verksmą.  Mobilios auklės tai yra jūsų pagalbininkės, kurios yra visada pasiruošusios. Šiuolaikinis pasaulis jau labai senai naudoja šį unikalų išradimą, kuris padeda įgyvendinti visų tėvų svajonę, atlikti reikiamus darbus, tačiau visada žinoti ką veikia jų vaikas, ar jam viskas gerai.  Šis prietaisas yra sudarytas iš dviejų dalių tai yra  daviklis ir priėmėjas, kurie tarpusavyje palaiko ryšį su radijo  bangų pagalba.  Daviklis yra dedamas nedideliu atstumu nuo  vaiko, o tarpu priėmėjas visada  yra tėvų regėjimo lauką.  Mobilios auklės labai jautriai gaudo visus garsus vaiko kambaryje, tai yra jo kvėpavimą ir bet kurį kitą triukšmą. Vis tai jums  transliuos mobilios auklės.  Tačiau mobilios auklės būna įvairios, todėl jums yra būtina nutarti koks modelis jums bus tinkamiausias, kokias funkcijas turi turėti mobilios auklės ir be kokių funkcijų galima išgyventi.  Todėl mobilios auklės  turi būti pasirenkamos atsakingai, kad atitiktu visus jūsų reikalavimus.

Ankstesnis įrašas

Comments are closed.