Rss

Perkami svetainės baldai kuria naują nuotaiką namuose

svetainės baldaiNamai yra ta vieta, kur visada galime būti savimi, nes gyvename arba vieni, arba su mums brangiais žmonėmis, prie kurių nereikia nieko vaidinti ar ką nors įrodinėti. Laisvai jaustis padeda ir tai, kad namai yra sava vieta. Sava ir savita ją paverčia baldai, prie kurių mes užaugome ir esame pripratę, bet visada ateina laikas pirkti, ir ateina laikas paleisti. Išausta ir tokia diena, kai svetainės baldai turi būti atnaujinti. Žinoma, ne visi baldai susidėvi vienodai greitai ir tai visiškai normalu. Tikėtina, kad galbūt ant sofos sėdime penkis kartus dažniau nei fotelyje ar atvirkščiai. Remiantis šiuo principu ir bus perkamas vienas ar kitas baldas.

Svetainės baldai turėtų kurti namų įvaizdį ne mažiau nei kiti kambariai, bet tai nereiškia, kad stilius juose turi būti vienodas. Jei jums patinka, kad kiekvienas kambarys turi savitą atmosferą, tai taip ir darykite. Svetainės baldai turėtų būti tokie, kad jums būtų patogu tiek būnant kambaryje vienam, tiek užgriuvus šešiems ar dešimčiai svečių per kokią nors progą. Dizaineriai mėgsta minimalizmą, kai kambariai yra neperkrauti, o baldai funkcionalūs. Svetainės baldai neturėtų būti išimtis iš taisyklės. Bent jau stalas turėtų būti toks, kuris gali prisitaikyti prie esamo žmonių kiekio namuose. Vieni sakys, kad tai kvepia nepatrauklia senove, nes prieš akis iškils vadinamasis stalas, kuris išsitiesia kaip knyga. Esmė tame, kad šiuolaikiniai svetainės baldai, įskaitant ir stalą, pakeitė savo stilių ir pasididinimo mechanizmą. Dabartiniai stalai yra daug dailesni ir nėra nei tokie sunkūs, nei tokie milžiniški iki išskleidimo. Jei padarytumėte paiešką internete, tai pamatytumėte, kaip smarkiai kito svetainės baldai, jų dizaino subtilybės per pastaruosius dešimtmečius. Baldai, kaip ir visa kita, turi savo madas ir tendencijas, bet mes pabrėžiame, kad svarbiau yra savitas stilius, kuris jums mielas, o ne mados.

Tikslas yra vienas, kad svetainės baldai jums tarnautų pagal savo paskirtį. Jaukumas ir ilgaamžiškumas yra tai, ko tikrai turėtumėte tikėtis iš jų. Nepasiduokite agitacijoms, kurias girdėsite iš baldų salono vedėjo, turėkite savo nuomonę ir tai leis jums susikurti namus taip, kad svetainės baldai jums patiks ir tame kambaryje nebus nei blogos nuotaikos, nei blogos auros ar dar kokio tai neigiamo poveikio. Galų gale, svetainės baldai yra namų širdis, nes būtent ten praleidžiame daugiausiai laiko, kai būname namuose. Ten sutinkame draugus, ten leidžiame savo laisvalaikį, ten ilsimės ir pramogaujame. Svetainės baldai – plati sąvoka, nes į ją įeina ne vienas baldas (spinta, sekcija, stalas, sofa-lova, kėdės, pufai), todėl ir jų komplektacija gali skirtis. Tai ne bėda, rinkdamiesi svetainės baldus galite iš vienos komplektacijos imti komodą, iš kitos sofą ir foteliuką, iš kitos stalelį. Kurkite namų įvaizdį taip, kaip norite ir niekas jums nesakys, kad kažką darote ne taip. O jei ir sakys, neklausykite, tegul pavydžių žmonių kritika dėl jūsų skonio per vieną ausį įeina ir per kitą išeina. Savo namuose gyvensite jūs, o ne jie, niekada to nepamirškte. Ginkite savo nuomonę, nes gyvename laisvoje šalyje ir galime didžiuotis tuo, kad turime pasirinkimo laisvę, o baldų salonai siūlo plačia pasiūlą tiems pasirinkimams. Deja, vieni sako, kad demokratija Lietuvoje yra tik popieriuose, o realybėje su ja prasilenkiama. Ir visdėlto, manome, kad kai perkami svetainės baldai, tai jus varžyti gali nebent jūsų piniginės turinys ir niekas daugiau, nes vaizduotės niekas neriboja!

Comments are closed.