Rss

Pinti lauko baldai

pinti lauko baldaiPinti lauko baldai poilsiui – tai puikus atsipalaidavimo būdas ant saulutės ar pavėsyje. Pinti lauko baldai visada išsiskirdavo iš kitų lauko baldų. Pas mus yra lauko baldų terasai. (staliniai baldai, sofos poilsiui, supynės). Taip pat gaminame ir gerus dizaino baldus: baldai pinti iš turniketo, originalios pavėsinės. Pinti lauko baldai gali būti pinami labai įvairiais raštais ir įvairių formų. Taip pat jie gali turėti plačią spalvų gamą ir yra gaminami tik iš aukštos kokybės medžiagų. Pinti baldai visada buvo išsvajotas daiktas tiems kurie ieško komforto ir jaukumo. Unikalus amžiaus tradicijų ir naujų medžiagų sąryšis suteikia galimybę pintiems baldams puikiai įsimaišyti i bet kokio stiliaus interjerą suteikdamas jam gaivumo. Pinti lauko baldai tai yra labai ypatinga išvaizda ir forma, kuri turi būti ne tik graži, bet ir tvirta ir funkcionali. Visi lauko baldai turi būti patvarūs, atsparūs drėgmei, ergonomiški, ir turėtu būti atsparūs klimato pokyčiams ir temperatūros kaitai. Visi mūsų lauko baldai gali pasigirti turintis visas šias savybes. Be to jie yra elegantiški ir patogūs visiškai nedeformuoja ir išlaiko tikrai didelius svorius.

Daugiau informacijos: www.pintibaldai.eu

Pagražinti lauko terasą, pastatyti pintą sofą prie baseino, išnešti fotelį į balkoną arba visiems susirinkti verandoje patogiai įsitaisius ant pintų baldų. Mūsų baldai dovanoja jums šiuos puikius atpalaiduojančius malonumus. Patogumas, grožis, komfortas ir elegantiškumas – visi mūsų modeliai labai gražiai įsipaišys į jūsų sodo ar sodybos interjerą ir gražiai jį paįvairins. Pinti lauko baldai asocijuojasi su šiluma ir namų jaukumu. Matydamas pintus baldus dažnai ne savavališkai pagalvoji apie šiltą kaminą, kaimo namelį, jaukią verandą, minkštą dekį ir mėgiamą kavą. Pinti lauko baldai nepalieka sau abejingų. Kiekvienas žmogus kažkada yra pagalvojęs, kad norėtų įsigyti pintą fotelį ar kavos staliuką. Mūsų gaminami pinti baldai lengvai ir gražiai įsipaišo į bet kokį interjerą. Juos galima lengvai patalpinti verandoje, lauke arba kambaryje ar virtuvėje. Labai puikus sprendimas yra pintus baldus naudoti soduose, sodybose, ar nuosavuose namuose. Tokiu atveju pinti baldai statomi kaip lauke taip ir viduje.

 

Kad ir kaip bebūtų keista pinti baldai turėdami savyje senamadiškumo, turi ne mažą paklausą ir tarp jaunos kartos žmonių. Paaiškinti tai galima tuo, kad tokie baldai atrodo labai natūraliai ir neįprastai. Daugumas pripratę matyti vienodus gamyklinius, konvejerinius baldus. Pinti lauko baldai sodui yra labai higieniški. Šie baldai nereikalauja labai įmantrios priežiūros ir brangių chemikalų valymui. Pinti baldai yra gan kompaktiški ir todėl juos galima laikyti mažose patalpose kai jie nenaudojami. Puikiai perneša temperatūros pokyčius ir nepraranda savo originalios spalvos. Kaip ir visi kiti baldai, pinti baldai irgi ne amžini. Tačiau teisingai ir tvarkingai juos naudojant jie tarnaus tikrai ne trumpą laiką.

Transportuoti pintus baldus yra gan paprasta. Pakelti, ar perstumti šiuos baldus sugebės net smulkesnio sudėjimo moteris, ar pagyvenęs žmogus. Mūsų pinti lauko baldai yra gaminami iš vynmedžio kuris sveria ganėtinai mažai. Tokių baldų privalumas yra tas, kad juos lengva perstatyti ir pervežti, kas leis daryti dažnus pakitimus interjere. Visgi pats populiariausias pintas baldas yra supamasis fotelis. Šis daiktas yra labai žinomas ir sukelia žmonėms nemažai asociacijų ir įspūdžių. Tačiau mes gaminame ir daug kitų baldų. Tai būtų pietų stalai, kavos staliukai, kėdės, komodos, lentynos ir daugelis kitų baldų. Gaminame ir komplektinius baldus, pavyzdžiui staliukas su kėdėmis ar su sofa. Mūsų pinti lauko baldai gali būti įvairių dydžiu ir formų, o pynimo technologija padės sukurti įvairius nepakartojamus raštus.

 

 

 

Comments are closed.