Rss

Sienų šiltinimas suteiks jums apsaugą nuo šalčio

Sienų šiltinimas

Mano namai tai yra mano tvirtovė, o juk geras namas  yra statomas ilgiems metams.  Todėl svarbiausi namo konstrukcijos elementai turi tarnauti tikrai ne vienerius metus, o turės pasitarnauti net kelioms kartoms.  Visų pirma tai galima pasakyti apie namo sienas, stogą, vandentiekį ir šildymo vamzdžius, langus ir  namo duris.  Sienos tai yra bet kurio statinio pagrindas. Kai jos jau yra naudojamos jas pakeisti tiesiog nebus įmanoma, todėl medžiagos iš kurių yra gaminamos sienos dažniausiai yra gelžbetonis, panelės ir  tokios dangos  kaip plytos sienu_siltinimasarba kita. Jos visos atitinkamai turi būti testuojamos, kad įsitikinti ar jos tikrai yra ilgaamžiškos.  Bandymai yra atliekami agresyviomis sąlygomis, kai vienos dienos bėgyje medžiaga yra taip pat intensyviai veikiama kaip ir per kelis naudojimo metus. Tokių bandymų rezultatai suteikia galimybę sužinoti kokios medžiagos gali būti naudojamos, kai  yra statomas namas ar medžiaga galės būti naudojama ilgą laiką ir panašiai.  Todėl jei yra naudojamos kokybiškos medžiagos jūsų namas galės tarnauti net apie 150 metų. Plytiniai  namai gali tarnauti  nuo 100 iki 150 metų, o palengvinti namai ne mažiau nei 100 metų.  Be jokių  abejonių medžiagos turi būti testuojamos, kadangi nuo jų  būklės priklauso viso jūsų  namo būklė.  Tačiau pavyzdžiui namo stogas gali būti remontuojamas ir keičiamas, todėl  medžiagos čia gali tarnauti 1,5-2 kartus trumpiau. Tačiau  ne ką mažiau svarbu ir gyvenimo  patogumas namuose, o čia yra labai svarbus  tinkamai atliktas sienų šiltinimas.

Užmiesčio namai tai yra vienintelė vieta kur galima pakvėpuoti grynu oru ir taip pat pasimėgauti tyla. Tačiau taip pat šaltuoju metu laiku norėtųsi, kad namas suteiktu  šilumos ir sušildytu.  Tai atitinkamai tiesiog priklausys nuo  to kokia šiltinimo medžiaga bus naudojama.  Statybinės parduotuvės  siūlo tikrai platų įvairių  šilumą izoliuojančių medžiagų pasirinkimą.  Tačiau  ne visada  jos yra kokybiškos. Tačiau jau dabar mūsų rinkoje  dar yra pakankamai nauja medžiaga tai yra ekovata, kuri puikiai tinka, kai yra atliekamas sienų šiltinimas. Ši medžiaga gali apšildyti įvairių  formų paviršius.  Ir tam nereikės atlikti ilgai trunkančius darbus, kaip to reikalauja kitos medžiagos.  Be to, ekovata tai yra patikima šilumą izoliuojanti medžiaga, kuri jums galės tarnauti ilgus metus.  Ši medžiaga gali būti naudojama ne tik tada, kai yra atliekamas sienų šiltinimas, tačiau ir tada, kai reikia apšildyti stogą.

Sienų šiltinimo tikslas tai yra   kaip galima labiau sumažinti prarandamos šilumos kiekį.  Tai ženkliai sumažins  jūsų šilumos sąskaitas. Žinoma,  kai  vyksta  dideli temperatūros svyravimai jums  sienų šiltinimas taip pat suteiks kur kas patogesnes gyvenimo sąlygas.  Sienų šiltinimas jums padės stabilizuoti  temperatūrą, kuri yra jūsų namų viduje. Esant  šalčiams  jūsų šiltų sienų masė neleis  greitai atvėsti orui net be šildymo. Sienų šiltinimas tai yra išmintingas pasirinkimas jei jūs rūpinatės savo gyvenimo kokybe, tuo labiau kad tai labai menkai sumažins  jūsų namų erdvę.  Sienų šiltinimas naudojant ekovatą yra  naudingas  dar ir todėl, kad tai yra  ekologiškai švari medžiaga, kuri nedaro jokios žalos aplinkai, o tai  galima  laikyti  didžiausiu privalumu.  Jūs galėsite pamiršti šaltį, stiprų  vėją, o ir sienos, kadangi jos negaus daug drėgmės taps kur kas atsparesnės ir susidėvės sunkiau. Tai padės geriau stabilizuoti temperatūrą jūsų namuose .  Dėl visų šių priežasčių  sienų šiltinimas yra labai naudingas ir suteikia tikrai labai daug privalumų.

 

Comments are closed.