Rss

Šiuolaikiniai vairavimo kursai

vairavimo kursai klaipedaVairuotojų etiketas keliuose skiriasi kaip diena ir naktis. Tai priklauso ne tik nuo to, kokioje šeimoje žmogus augęs, koks jo temperamentas, bet ir nuo to, kur jis laikė vairavimo kursus. Klaipėda yra vienas tų miestų, kuris sezonu metu traukia daug atostogaujančiųjų bei turistų ir gatvėse knibžda masės pėsčiųjų. Tokiomis dienomis vairuotojai turėtų būti pakantūs ir atidūs ne mažiau nei per rugsėjo pirmąją dieną, kai į gatves pasipila mokinukai, pamirštantys atsargumą ir drausmę.

Daugiau informacijos: vairavimo kursai Klaipėda

Vairavimo kursai, parengti juos išmanančių specialistų susiduria su įvairiais mokiniais, tik šie koncentruoja dėmesį geriau už pradinukus. Dėstytojai kurso medžiagą išdėsto per maždaug keturiasdešimt akademinių valandų, kas sudarytų apie keturias penkias savaites. Aiškindami medžiagą jie remiasi Lietuvos Respublikos įstatymais ir kelių eismo taisyklėmis, kurias pailiustruoja taikliais pavyzdžiais bei kitu inventoriumi (Pvz., magnetiniais sankryžų maketais, kai situacija mokiniui sunkiau įsisavinama). Dėstytojai prisiima visą atsakomybę, kad nei vienas jų mokinys nepaliktų klasės iki galo nepasisavinęs viso žinių bagažo, kurį jis norėjo perduoti savo klausytojui. Manantiems, kad KET testui pasiruošti galima savarankiškai, jie gali tą daryti nuotoliniu būdu, nes internete ir spaudoje yra visa reikiama medžiaga. Tada belieka atvykti į Regitrą ir išlaikyti teorinės dalies egzaminą ir tik po to kreipti į vairavimo mokyklą dėl praktinių važiavimo pamokų su instruktoriumi.

Mokantis vairuoti kantrybės reikia tiek mokytojui, tiek besimokančiajam, tad svarbu, kad jie vienas kitą suprastų. Praktinio vairavimo kursai dažniausiai trunka apie trisdešimt akademinių valandų, kurias sudaro penkiolika pamokų. Regitros skelbiamos naujienos neseniai patvirtino, kad mokymosi parkuotis bus mokoma nebe aikštelėje, bet realiomis sąlygomis šalikelėje ar parduotuvės stovėjimo aikštelėje. Parkavimasis tarp kitų mašinų mokymosi proceso metu dalį būsimų vairuotojų gąsdina, kitus gi priešingai – džiugina, kad pamokos priartinamos kasdienėms gyvenimo situacijoms.

Patogu tai, kad dauguma vairavimo mokyklų šias pamokas teikia darbo dienomis, vakarais ir net savaitgaliais. Tai leidžia norinčiam vairuoti susiderinti pamokų laiką taip, kad nenukentėtų jo turimas darbas ar kiti svarbūs asmeninio gyvenimo reikalai.

Jei mokytis vairuoti trukdo finansinė padėtis, ieškokite tokios vairavimo mokyklos, kuri suteikia galimybę mokėti dalimis.

Comments are closed.